KONST / Litografier / Litografisk affisch 16162068
nr 1616 2068
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Litografisk affisch, "Grand Palais, 1970", oramat löst blad, Charles Sorlier, Mourlot, bladets mått: 71x50,5. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:11:54
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall